Breaking News
 |  | 

Aktualności

Wielki Post

t6

W środę popielcową rozpoczęliśmy Wielki Post. Dla każdego chrześcijanina jest to czas wyjątkowy, który przygotowuje nas na najważniejsze tajemnice naszej wiary – mękę, śmierć i chwalebne zmartwychwstanie Pana Jezusa. Przez 40 dni będziemy zatem podążać drogą modlitwy, postu i ofiary dla potrzebujących. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne – Drogę Krzyżową – w każdy piątek o godz. 17.00 i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedziele w Żarówce o godz. 13.30 a w Zdziarcu o 15.30.

Niech ten czas będzie dla nas błogosławiony i dobrze przygotuje nas  na święta Wielkanocne.

Któryś za nas cierpiał rany – Jezu Chryste zmiłuj się nad nami.

ABOUT THE AUTHOR

Szczęść Boże! Witamy na oficjalnej stronie Parafii Zdziarzec. Tutaj znajdziesz aktualności z życia parafii, możesz oglądnąć zdjęcia z ważniejszych uroczystości. Serdecznie zapraszamy!