Breaking News
 |  | 

Aktualności

Wielkie wyróżnienie dla naszej parafii.

Wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas działający w Szkole Podstawowej w Zdziarcu wygrali konkurs diecezjalny na najlepszą prezentacje przedstawiającą działalność Szkolnego Koła Caritas. Bardzo serdecznie gratulujemy jednocześnie pamiętając, że w naszej parafii działa również bardzo prężnie Koło w Szkole w Żarówce.  Nagrodę odebraliśmy w Tarnowie na zjeździe SKC z rąk J.E. Ks. Bp Andrzeja Jeża. Mamy nadzieje,że to wielkie wyróżnienie będzie motywem do czynienia jeszcze większego dobra na rzecz potrzebującym.

 

928825_pTtr_IMG_8575_69

DSC_0359-e1497038476109

ABOUT THE AUTHOR

Szczęść Boże! Witamy na oficjalnej stronie Parafii Zdziarzec. Tutaj znajdziesz aktualności z życia parafii, możesz oglądnąć zdjęcia z ważniejszych uroczystości. Serdecznie zapraszamy!