Breaking News
 |  | 

Aktualności

Odpust ku czci Matki Bożej w tajemnicy nawiedzenia w Zdziarcu.

W Kościele parafialnym w Zdziarcu 2 lipca odbył się Odpust ku czci Matki Bożej w tajemnicy nawiedzenia. Uroczystej sumie przewodniczył nasz Rodak – Ksiądz mgr Dariusz Król, wikariusz parafii Żabno, który obchodził 10 rocznicę święceń kapłańskich. Na uroczystości byli obecni także ks. Bronisław Marczyk i ks. Edward Bryłka oraz kapłani z naszego dekanatu. Księdzu Dariuszowi życzymy obfitości Bożych łask oraz takiej radości z bycia świadkiem Chrystusa jak mówił w homilii. Szczęść Boże na dalsze lata kapłańskiej drogi.

IMG_7869 (Copy)

ABOUT THE AUTHOR

Szczęść Boże! Witamy na oficjalnej stronie Parafii Zdziarzec. Tutaj znajdziesz aktualności z życia parafii, możesz oglądnąć zdjęcia z ważniejszych uroczystości. Serdecznie zapraszamy!