Breaking News
 |  | 

Aktualności

Peregrynacja obrazu ,,Jezu ufam Tobie”

images W dniach 2 – 3 grudnia nasza wspólnota parafialna przeżywała peregrynacje obrazu Jezu ufam Tobie i relikwii świętych Jana Pawła II i siostry Faustyny. Był to czas łaski i działania Bożego miłosierdzia w naszych sercach. Uczestniczyliśmy w rekolekcjach świętych, które prowadził ks. Profesor Ireneusz Stolarczyk. W sobotę nasi Parafianie przystąpili do Sakramentu Pokuty. We wtorek powitaliśmy obraz i uczestniczyliśmy w Mszy Świętej sprawowanej przez J.E. Ks. Bpa Stanisława Saleterskiego. Bogu dziękujemy za ten czas łaski i ufamy, że spotkanie z miłosierną miłością Boga pozostawi w naszych sercach trwały ślad Bożej obecności. Wkrótce fotorelacja z uroczystości.

Wasi Duszpasterze

ABOUT THE AUTHOR

Szczęść Boże! Witamy na oficjalnej stronie Parafii Zdziarzec. Tutaj znajdziesz aktualności z życia parafii, możesz oglądnąć zdjęcia z ważniejszych uroczystości. Serdecznie zapraszamy!